Grup Dersi - Ortaöğretim ve LGS Hazırlık

teog hazirlik 2

Yaklaşımımız

5. sınıf, 6.sınıf ve 7.sınıfın ikinci yarısına kadar halen somut varlıklardan faydalanarak öğrenirler. Dolayısıyla yapılan her etkinlik maksimum düzeyde somutlaştırılır.

Yedinci sınıfın ikinci yarısından sonra soyut işlemler evresine gireceklerinden somut-soyut köprüsü kurularak ve gidiş gelişler sağlanarak verimli çalışmalar yapılır.

Ruhsal olarak ergenlik dönemine ön hazırlık ve ergenlik bu çağda olacağından bireyler ailesinin öğretmenlerinin ve arkadaşlarının ilişkileri titizlikle gözlenip, gerekli önleyici tedbirler alınır ve öğrenme etkinliklerine bu alt yapı hazırlandıktan sonra başlanır. Yargı ve değer gelişimi(ahlaki gelişim) artık mikro çevreden mezo, egzo ve makro çevreye göre de şekillenmeye başlar, dolayısıyla bu çevrelerinde bireyin gelişim ve öğrenmesinde olumlu yada olumsuz etkileri kurumumuzca titizlikle incelenir gerekli önlemler alınıp aileler bilgilendirilir.

Bu yaş grubunda derse girecek öğretmenlerde

1. Mesleki donanımın üst düzey olması

2. Pratik zeka

3. Espri gücü

4. Özgüven, motivasyon ve konsantrasyon yüksekliği

5. Liderlik

6. Anadili etkili kullanma

7. Genç psikolojisi konusunda üst düzey bilgiye sahip olma

8. Dost öğretmen modeli gibi özelliklere dikkat edilir.

Ders gruplarımız

Ders gruplarını öğrencilerin düzeylerine göre oluşturuyoruz. Birbirine benzer düzeylerde olan, mümkünse birbirini önceden tanıyan ve uyum içerisinde çalışabilen öğrencileri gruplar haline getiriyoruz.

Grup dersleri ekonomik açıdan avantajlı olmakla birlikte öğrencilerin uyumu ve bütün öğrencilerin birbirine yakın verim alması bizler için son derece önemlidir.

Bize ulaşarak grupların güncel durumları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sınavlara hazırlık

8. sınıflar için LGS hazırlık programlarımız bulunmaktadır. Öğrencinin iyi bir sonuç almasının yanında, temel eksiklerinin giderilmesini de önemsiyoruz. Bu sayede öğrencinin eğitim kariyerinde başarılı olmasının önünü açıyoruz.

Uniders’i diğerlerinden ayıran özellik nedir?

Uniders’i özel yapan; eğitmen kadrosudur. Uniders bu konuda son derece seçicidir. Kadrosunun tamamı özel ders ve eğitim konusunda tecrübeli ODTÜ mezunlarından oluşmaktadır. Stajyerler ve eğitim konusunda tecrübesi yetersiz olan eğitmenlerle kesinlikle çalışmıyoruz.

Uniders’in eğitmenleri kimlerdir?

Uniders’in kadrosunda ODTÜ’ye derecelerle girmiş eğitmenler yer almaktadır. Eğitmenlerimiz özel ders ve eğitim konusunda kendilerini ispatlamış kişilerdir. Eğitmenlerimizin önemli bir kısmı, ODTÜ’de yüksek lisans ve doktora gibi programlarda araştırmalarına devam etmektedirler.

Kendileri başarılı olan eğitmenler öğrenciler için de faydalı olabilirler mi?

Yerleştiği sene üniversite sınavlarında ilk 100’de, ilk 1000’de ve ilk 3000’de yer almış ve sınavlara hazırlık konusunda uzman eğitmenlerle çalışıyoruz. Bu eğitmenler sınavlara hazırlık programlarının oluşturulmasında Türkiye’deki en bilgili ve en tecrübeli kişiler arasındadır. Öğrencilerimizin bu eğitmenlerimizle birlikte aynı çalışma ortamında olması bile öğrenciler için son derece motive edicidir.

Derece yapmış bir eğitmenle çalışmanın artıları nelerdir?

Öncelikle bu eğitmenlerimiz, kendi dönemlerinde sınavda yer alan bütün alanlarda başarı göstermiş kişilerdir. Üniversite sınavındaki başarı her öğrenci için 8 farklı dersten başarılı olmak anlamına gelmektedir. Bu ciddi bir yüktür.

Örneğin ilk 100’de yer almış bir matematik öğretmenimiz, öğrencinin sınava hazırlanırken yaşayacağı zorluklar hakkında bilgi ve tecrübe sahibidir.

Kısacası öğrenciler için en gerçekçi ve başarılı programların oluşturulması için başarıya giden yolun doğru anlaşılması gerekmektedir. Bu nedenle, derece yapmış eğitmenlerimiz sınavlara hazırlıkta öğrencinin başvuracağı en doğru kişidir.

Uniders’te farklı olan nedir?

Uniders’te öğrencilerimiz bir kalabalığın içinde kaybolmazlar. Her zaman öğrencilerimizle birebir ilgilenilir. Her öğrencinin yoğunlaşması gereken program kendisine özgü olmalıdır.

Dershane gibi eğitim kurumlarında bu program oluşturulamaz. "Öğrenci bol soru çözmeli" ve hatta "öğrenci günde en az 200 soru çözülmeli" gibi muğlak ifadelerle öğrencilerin vakit kaybetmelerinin önü açılmaktadır. Hâlbuki her öğrencinin belirli eksikleri vardır. Bu eksikler tespit edilmeden atılan her adım öğrenciyi yormaktan başka bir şeye yaramaz.

O halde öğrencinin günden güne kendisini geliştirebildiği öğrenciye özel bir program oluşturulmalıdır. Uniders eğitmenlerinin yanı sıra bu programların oluşturulmasında da son derece iddialıdır.

Öğrencilerimiz için serbest çalışma alanı
Öğrencilerimiz için serbest çalışma alanı
Uniders'in iç mekanı
Birebir özel derslere, grup derslerine ve öğrencilerin ders çalışmasına uygun dersliklerimiz
Uniders'in iç mekanı
Uniders'in iç mekanı
Birebir özel derslere, grup derslerine ve öğrencilerin ders çalışmasına uygun dersliklerimiz
Uniders'in iç mekanı

5., 6., 7. ve 8. Sınıflar (LGS Hazırlık) için Fiyat Tablosu

 

Önerilen Ders PaketleriHaftalık Ders Saati2 Kişilik Grup/Kişi Başı 3 Kişilik Grup/Kişi Başı 
2 Matematik 2 1000₺/500₺ 1200₺/400₺
2 Matematik, 2 Fen ve Teknoloji B. 4 1500₺/750₺ 1800₺/600₺
2 Matematik, 2 Fen ve Teknoloji B., 2 Türkçe 6 2000₺/1000₺ 2400₺/800₺
2 Matematik, 2 Fen ve Teknoloji B., 2 Türkçe, 2 İngilizce 8 2500₺/1250₺ 3000₺/1000₺
2 Matematik, 2 Fen ve Teknoloji B., 2 Türkçe, 2 İngilizce, 2 Sosyal B./ İnkilap T. 10 3000₺/1500₺ 3600₺/1200₺
4 Matematik, 2 Fen ve Teknoloji B., 2 Türkçe, 2 İngilizce, 2 Sosyal B./ İnkilap T. 12 3500₺/1750₺ 4200₺/1400₺

LGS ve kolej sınavlarına hazırlık programlarımızın kontenjanı 10+5 öğrencidir. 10 kişilik standart kayıt kontenjanı tamamlandıktan sonra +5 kişilik kontenjandan sadece kurumumuzda uygulanan deneme sınavında üstün başarı gösteren ya da Özdebir, Töder Türkiye geneli deneme sınavlarında %5’lik dilime girmiş öğrenciler faydalanarak kurumumuza kayıt yaptırabilirler.
Fiyatlar 2018-2019 eğitim-öğretim dönemine ait güncel fiyatlardır.
Tablolardaki fiyatlar öğrencinin yalnızca özel ders ve kurum tarafından belirlenecek olan çalışma saatlerini kapsar. Kurumumuzun öğrencinin akademik gelişimi için faydalı gördüğü kaynaklar, Türkiye geneli deneme sınavları katılım ücretleri, deneme setleri ve kamp programları fiyatlarımıza dahil değildir.
Sitemizde belirtilen paket programlar, farklı akademik düzeydeki öğrencilerin ihtiyaçlarını kapsaması nedeniyle öğrenci adaylarımız ve velilerine fikir vermesi amacıyla paylaşılmıştır. Öğrenci için en uygun paket programın kapsam ve içeriği, kurumumuzda uygulanan deneme sınavı sonucu doğrultusunda belirlenmektedir.

Sadece ODTÜ'lülerle çalışıyoruz

Sadece ODTÜ'lülerle çalışıyoruz

Tamamı ODTÜ'lü, eğitimde tecrübeli ve alanında uzman eğitmen kadromuz hizmetinizde.
Birebir özel dersler

Birebir özel dersler

Dönem boyunca bütün derslerden özel ders alabilir, derslerin verimini arttırabilirsiniz.
Grup dersleri

Grup dersleri

Benzer seviyedeki öğrencilerle birlikte grup dersi alabilir, ekonomik çözümler üretebilirsiniz.
Özel çalışma sınıfları

Özel çalışma sınıfları

Bir ve birden çok kişinin çalışmasına uygun çok sayıda özel ders sınıfımız hizmetinizde.
Birlikte planlıyoruz

Birlikte planlıyoruz

Haftalık kaç derse ihtiyacınız olduğunu belirleyerek ders saatlerinizi birlikte planlıyoruz.
Acil özel dersler

Acil özel dersler

Sınava kısa bir süre kalsa bile sizin için en acil özel ders çözümlerini üretiyoruz.